Архів новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

НУОУ

З метою відзначення вагомого особистого внеску у справу підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України, забезпечення навчально-виховного процесу, військово-патріотичного виховання, підняття престижу військової служби військовослужбовців, стимулювання працівників Збройних Сил України  встановлено пам’ятний нагрудний знак “Національний університет оборони України”.

Наказ НУОУ від 22 лютого 2011 року  № 45.

 

ПОЛОЖЕННЯ
про пам’ятний нагрудний знак
“Національний університет оборони України”

1. Пам’ятний нагрудний знак “Національний університет оборони України” (далі – нагрудний знак) вручається військовослужбовцям та працівникам Національного університету оборони України (далі – Університет), які зробили вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України, забезпечення навчально-виховного процесу та посилення військово-патріотичного виховання, а також іншим особам, що сприяють розвитку та підняттю престижу Університету.

2. Нагрудний знак вручається на підставі наказу начальника Університету. Вручення здійснюється, як правило, до Дня Університету, державних, професійних свят та при звільненні військовослужбовців у запас. Нагрудний знак та посвідчення до нього вручаються особисто начальником Університету в урочистій обстановці.

3. Нагрудний знак носять з правого боку грудей і за наявності державних нагород України, заохочувальних відзнак Міністерства оборони України, почесних нагрудних знаків начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України розміщують нижче або після них. Планку нагрудного знака носять з лівого боку грудей і розміщують після планок державних нагород України, заохочувальних відзнак Міністерства оборони України, почесних нагрудних знаків начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

4. У разі втрати (псування) нагрудного знака та посвідчення до нього дублікат видається власнику за особисті кошти. Особи, які були нагороджені пам’ятним нагрудним знаком “Національний університет оборони України”, повторно до нагородження не представляються.

5. Клопотання про нагородження нагрудним знаком “Національний університет оборони України” подаються керівниками структурних підрозділів Університету по команді та не пізніше як за двадцять днів до нагородження.

 

ОПИС
пам’ятного нагрудного знака
“Національний університет оборони України”

Пам’ятний нагрудний знак “Національний університет оборони України” (далі – нагрудний знак) виготовляється із жовтого металу і має вигляд круглого лаврового вінка. На просторі, обмеженому вінком, зображено прямий рівносторонній хрест із розбіжними сторонами, на тлі схрещених булави та пернача. На хрест накладено палаючий смолоскип та розкриту книгу. Хрест покрито емаллю малинового кольору, полум’я смолоскипа – емаллю червоного кольору, книгу – емаллю білого кольору.

Пружок хреста, зображення булави, пернача та руків’я смолоскипа – з жовтого металу.
Усі зображення рельєфні.

Зворотний бік нагрудного знака плоский з написом рельєфними літерами у чотири рядки: “НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ УКРАЇНИ”.

Розмір нагрудного знака: 32 мм.

За допомогою вушка та кільця нагрудний знак сполучається з прямокутною колодкою з жовтого металу, обтягнутою стрічкою. Нижня частина колодки фігурна, рельєфна. Розмір колодки з урахуванням фігурної частини: висота – 34 мм, ширина – 31 мм. На зворотному боці колодки розміщено пристрій для прикріплення нагрудного знака до одягу.

Стрічка нагрудного знака шовкова з поздовжніми смужками: синьою  шириною 2 мм, жовтою шириною 2 мм, малиновою шириною 6 мм, білою шириною 3 мм, червоною шириною 2 мм, білою шириною 3 мм, малиновою шириною 6 мм, жовтою шириною 2 мм, синьою шириною 2 мм. Ширина стрічки – 28 мм. 

Планка нагрудного знака являє собою металеву пластинку, обтягнуту відповідною стрічкою. Розмір планки: висота – 12 мм, ширина – 28 мм.