Архів новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

НУОУ

Освітні проекти

Програма НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program) – “Удосконалення військової освіти”

Програму НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP) розроблено Робочою групою з питань розвитку освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інститутів з питань безпеки програми “Партнерство заради мируˮ.

Міжнародний тиждень

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Починаючи з 2001 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського щорічно проводяться Міжнародні тижні, які стали справжнім символом дружби, партнерства і співробітництва між Україною та Північноатлантичним Альянсом. Вони незмінно проводяться в атмосфері щирості, сердечності та взаєморозуміння, шляхом відвертого і доброзичливого обміну думками із широкого кола питань. Цей захід був започаткований Університетом спільно із Римським Оборонним коледжем НАТО у зв’язку із поглибленням співробітництва України із Організацією Північноатлантичного договору. У 2012 році до організаторів і учасників Міжнародного тижня долучилася Школа НАТО у м. Обераммергау.

Курс з питань запобігання корупції та виховання доброчесності

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Зрозуміло, що жодна країна, жодне оборонне відомство не є кристально прозорими та некорумпованими, Україна, на жаль, також не є виключенням. Через корупцію та нецільове використання ресурсів, що спрямовуються на оборону країни, військові спроможності держави зазнають серозних втрат, наші військові піддаються значно більшим ризикам через недосконале озброєння та техніку, через неякісні засоби захисту та неналежне забезпечення. Саме тому питанням запобігання та попередження корупції в оборонному відомстві України приділяється дуже серйозна увага як з боку вищого керівництва, так і з боку командирів та начальників усіх рівнів.