Архів новин

« Серпень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

НУОУ

Науковий семінар “Шляхи розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах Україниˮ

Визначенню шляхів подальшого розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України з урахуванням стандартів управління військами, прийнятих у державах - членах НАТО присвячувався науковий семінар, який відбувся 28 листопада 2018 року в Університеті. Традиційно, його організатором виступила кафедра морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту. Крім наукових та науково-педагогічних працівників і слухачів Університету участь у заході взяли представники структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, науково-дослідних установ Збройних Сил України. Серед запрошених були начальник центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Ігор Павліченко, завідувач кафедри військової політології військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидат історичних наук доцент Віктор Безбах, заступник командира оперативного командування “Захід” з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Герасимук та інші.

Відкриваючи роботу семінару начальник гуманітарного інституту, доктор психологічних наук, професор полковник Василь Осьодло, зокрема, підкреслив як його важливість так і величезне значення піднятих на ньому питань. Крім того він окреслив напрямки, за якими працюватиме семінар.

Формат науково-практичного семінару не дозволив взяти слово всім його учасникам, але кожен мав можливість подати тези свого бачення на тему семінару, обмінятися думками з приводу шляхів розв’язання піднятих проблем та виробити спільні погляди на перспективу.