Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

НУОУ

Міжнародна наукова конференції з морської безпеки

29 листопада 2018 року у Києві відбулась Міжнародна конференція з морської безпеки, організована Командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України спільно з Міжнародним центром стратегій безпеки та оборони.

Особливістю конференції було широке залучення до її роботи іноземних представників, зокрема послів США та Великобританії в Україні, офіцерів керівного складу командування ВМС Великобританії та 6 оперативного флоту США, а також народних депутатів України, посадових осіб міністерств та відомств України, вітчизняних та іноземних експертів.

Під час конференції основна увага була приділена розгляду безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні, її поточного стану та перспектив розвитку. Також було обговорено такі питання: стан та перспективи розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил України; морська стратегія України, уроки з її створення і реалізації у минулому та погляди на майбутнє

У ході заходу було презентовано Стратегію Військово-Морських Сил Збройних Сил України до 2035 року, у розробці якої брали участь й представники Національного університету оборони України – начальник кафедри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Степан Яким’як, професор кафедри працівник Збройних Сил України Віктор Корендович та доцент кафедри капітан 1 рангу Олексій Чірікалов. Окрім того, у ході роботи конференції було презентовано видання «Оцінки стратегічного середовища», яке було підготовлено за матеріалами, наданими розробниками стратегії у ході попередньо проведених досліджень.