Архів новин

« Серпень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

НУОУ

Науково-практичний семінар кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування військ (сил).

29 листопада 2018 року на кафедрі ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар за темою “Актуальні проблеми планування вогню артилерії в основних видах бою з урахуванням досвіду бойових дій під час ведення антитерористичної операції”.

Метою заходу було узагальнити досвід планування вогню артилерії в основних видах бою з урахуванням досвіду бойових дій під час ведення антитерористичної операції та розробити рекомендацій щодо його впровадження в навчальний процес університету за напрямами діяльності кафедри.

В роботі семінару взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники кафедри ракетних військ і артилерії, слухачі командно-штабного інституту застосування військ (сил) та представники кафедр (інститутів, центрів) НУОУ.

Семінар проходив протягом одного дня.

Під час проведення заходу було розглянуто питання:

1. Проблемні питання ведення бойових дій підрозділами ракетних військ і артилерії в операції Об’єднаних сил (АТО) та можливі шляхи їх вирішення.

2. Проблемні питання та особливості створення угруповань ракетних військ і артилерії під час підготовки операції, її ведення.

3. Проблемні питання впровадження результатів аналізу ведення бойових дій підрозділами ракетних військ і артилерії в операції Об’єднаних сил (АТО) у практичну діяльність Збройних Сил України.

4. Особливості ведення бойових дій підрозділами ракетних військ і артилерії в операції Об’єднаних сил (АТО).

5. Особливості всебічного забезпечення підрозділів ракетних військ і артилерії в операції Об’єднаних сил (АТО).

6. Особливості організації та проведення заходів бойової підготовки військовими частинами (підрозділами) ракетних військ і артилерії в операції Об’єднаних сил (АТО).

Активну участь в науково-практичному семінарі взяли науково-педагогічні працівники, ад’юнкти кафедри ракетних військ і артилерії та оперативного мистецтва, представники кафедри Військово-морських сил та слухачі командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України, які брали безпосередню участь в бойових діях по захисту держави. Обговорено низку проблемних питань щодо планування вогневих завдань в операції Об’єднаних сил та шляхи їх вирішення.

За результатами роботи семінару підготовлений до видання збірник тез доповідей.

.