Архів новин

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

НУОУ

Науково-практичний семінар кафедри оперативного мистецтва інституту державного військового управління

27 листопада 2018 року на кафедрі оперативного мистецтва інституту військового державного управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Особливості підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО)”.

Метою заходу було узагальнити досвід підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО) та розробити рекомендації щодо його впровадження в навчальний процес університету за напрямами діяльності кафедри.

В роботі семінару взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники кафедри оперативного мистецтва, слухачі інституту державного військового управління та представники кафедр (інститутів, центрів) НУОУ.

Семінар проходив протягом одного дня.

Під час проведення заходу було розглянуто питання:
1. Проблемні питання застосування угруповань військ (сил) в операції Об’єднаних сил (АТО) та можливі шляхи їх вирішення.
2. Проблемні питання та особливості створення угруповань військ під час підготовки операції.
3. Аналіз досвіду проведення операції Об’єднаних сил (АТО) та його впровадження у практичну діяльність Збройних Сил України.
4. Особливості застосування видів Збройних Сил України та родів військ в операції Об’єднаних сил (АТО).
5. Особливості всебічного забезпечення військових частин (підрозділів) в операції Об’єднаних сил (АТО).
6. Особливості організації та проведення бойової підготовки військовими частинами (підрозділами) в операції Об’єднаних сил (АТО).

Активну участь в науково-практичному семінарі взяли науково-педагогічні працівники, ад’юнкти кафедри оперативного мистецтва та слухачі інституту державного військового управління Національного університету оборони України, які брали безпосередню участь в бойових діях по захисту держави. Обговорено низку проблемних питань по застосуванню угруповань військ в операції Об’єднаних сил та шляхи їх вирішення.

За результатами роботи семінару підготовлений до видання збірник тез доповідей.