Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

НУОУ

Науково-практичний семінар “Проблемні питання бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ (у т.ч. за досвідом ООС (АТО) та шляхи їх вирішення”

30 листопада 2018 року на кафедрі зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблемні питання бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ (у т.ч. за досвідом ООС (АТО) та шляхи їх вирішення”.

В ході роботи науково-практичного семінару головну увагу було зосереджено на обговоренні проблемних питань підготовки та бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ як самостійно, так і у взаємодії з силами і засобами протиповітряної оборони щодо прикриття військ і об’єктів (в т.ч. в ході ведення ООС (АТО), з обґрунтуванням шляхів їх вирішення.

У роботі семінару прийняли участь представники штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та повітряного командування “ЦЕНТР” Повітряних Сил Збройних Сил України, наукові та науково-педагогічні працівники центрів та інститутів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час проведення науково-практичного семінару було розглянуто проблемні питання щодо:
– підготовки бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ;
– ведення бойових дій військовими частинами (підрозділами) зенітних ракетних військ;
– організації та здійснення взаємодії військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ з силами і засобами протиповітряної оборони;
– сучасного стану, проблем та перспектив розвитку методів балістичних випробувань засобів індивідуального та колективного броне захисту;
– забезпечення бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ.