Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

НУОУ

Науково-практична конференція “Інформаційна безпека держави у воєнній сфері”

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичну конференцію за темою “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”

У роботі конференції взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, підпорядкованих їм органів військового управління, військових частин, наукові та науково-педагогічні працівники підрозділів університету, науково-дослідних установ Збройних Сил України.

Під час роботи конференції було визначено, що в умовах триваючої збройної агресії з боку Російської Федерації тематика, пов’язана з побудовою системи забезпечення інформаційної безпеки, є вкрай актуальною. Обговорені проблемні питання щодо вдосконалення інформаційної політики України в умовах гібридної війни та організації системи міжнародного співробітництва щодо спільної протидії російській інформаційній агресії. Також розглядались актуальні питання сучасних інформаційних загроз національній безпеці держави в умовах воєнного стану та досвід провідних країни світу щодо реалізації інформаційної політики держави в умовах воєнних конфліктів.

За результатами роботи конференції було прийнято рішення щодо організації взаємодії з суб’єктами системи забезпечення інформаційної безпеки у воєнній сфері для формування єдиних поглядів щодо її функціонування.