Архів новин

« Серпень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

НУОУ

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”

30 листопада 2018 року з метою висвітлення історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”, яка була приурочена до 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, 74-ї річниці вигнання окупантів з України і 75-ї річниці звільнення від нацистів міста Києва, бойового досвіду набутого в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Співорганізаторами конференції виступили Інститут історії України НАН України, Національний музей історії України та Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

У роботі конференції взяли участь представники Адміністрації Президента України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України Національної академії наук України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Національної гвардії України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, духовних закладів, фахівці музейної, архівної справи, всього – представники 40 установ та організацій. Всього до участі в конференції долучились понад 150 відомих дослідників військової історії з усіх регіонів України.

До учасників конференції з вітальними словами звернулись: Міністр оборони України, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України, начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та директор Інституту історії України Національної академії наук України.

Питання конференції обговорювались на секціях, які проводились в Національному музеї історії України, Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Національному військово-історичному музеї України та музеї Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів.

Посилання на збірник матеріалів конференції.