Архів новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

НУОУ

Конференції

Науковий семінар “Шляхи розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах Україниˮ

Визначенню шляхів подальшого розвитку системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України з урахуванням стандартів управління військами, прийнятих у державах - членах НАТО присвячувався науковий семінар, який відбувся 28 листопада 2018 року в Університеті. Традиційно, його організатором виступила кафедра морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту. Крім наукових та науково-педагогічних працівників і слухачів Університету участь у заході взяли представники структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, науково-дослідних установ Збройних Сил України. Серед запрошених були начальник центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Ігор Павліченко, завідувач кафедри військової політології військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидат історичних наук доцент Віктор Безбах, заступник командира оперативного командування “Захід” з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Герасимук та інші.

Науково-практичний семінар кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування військ (сил).

29 листопада 2018 року на кафедрі ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар за темою “Актуальні проблеми планування вогню артилерії в основних видах бою з урахуванням досвіду бойових дій під час ведення антитерористичної операції”.

Науково-методична конференція з питань розвитку мовної підготовки у секторі національної безпеки та оборони України за участю представників Бюро міжнародної мовної координації НАТО (BILC)

З 27 по 29 листопада 2018 року в навчально-науковому центрі іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулась науково-методична конференція з питань розвитку мовної підготовки у секторі національної безпеки та оборони України за участю представників Бюро міжнародної мовної координації НАТО (BILC).

Науково-практичний семінар кафедри оперативного мистецтва інституту державного військового управління

27 листопада 2018 року на кафедрі оперативного мистецтва інституту військового державного управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Особливості підготовки і застосування угруповань Збройних Сил України в операції Об’єднаних сил (АТО)”.

Міжнародна наукова конференції з морської безпеки

29 листопада 2018 року у Києві відбулась Міжнародна конференція з морської безпеки, організована Командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України спільно з Міжнародним центром стратегій безпеки та оборони.

Науково- практичний семінар на тему «Актуальні проблеми правового регулювання проведення операції Об’єднаних сил»

У гуманітарному інституті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 29 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Актуальні проблеми правового регулювання проведення операції Об’єднаних сил».

Науково-практичний семінар “Проблемні питання бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ (у т.ч. за досвідом ООС (АТО) та шляхи їх вирішення”

30 листопада 2018 року на кафедрі зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблемні питання бойового застосування військових частин (підрозділів) зенітних ракетних військ (у т.ч. за досвідом ООС (АТО) та шляхи їх вирішення”.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”

30 листопада 2018 року з метою висвітлення історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”, яка була приурочена до 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, 74-ї річниці вигнання окупантів з України і 75-ї річниці звільнення від нацистів міста Києва, бойового досвіду набутого в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Науково-практична конференція “Інформаційна безпека держави у воєнній сфері”

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичну конференцію за темою “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”

Науково-практичний семінар кафедри Повітряних Сил інституту авіації та ППО на тему “Проблеми застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил (АТО)”

На кафедрі Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблеми застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил (АТО)”.

Сторінка 1 з 4