НУОУ
Вівторок, 05 листопада 2013

Історія кафедри військової підготовки

2001 року було розпочато навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії оборони України (НАОУ).

У серпні 2006 року була створена кафедра підготовки офіцерів запасу Національної академії оборони України.

Факультет має потужний науковий потенціал: один доктор наук та 17 кандидатів наук. На факультеті проходять навчання студенти із 23 вищих начальних закладів України: 16 університетів, 4 академії та 3 інститути.

За роки існування факультету було підготовлено більше ніж сім тисяч офіцерів запасу.Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан С.М. під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.
Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан С.М. під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.

Заступник начальника університету
з навчальної роботи
полковник Салкуцан С.М.
під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.

Факультет здійснює військову підготовку офіцерів запасу за наступними напрямами: політологія, психологія, тилове та фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення АСУ, будівництво та експлуатація військових та спеціальних споруд, інженерно-технічне забезпечення та організація пожежної безпеки. Під час навчання студенти вивчають основи загальновійськового бою, бойову техніку та озброєння, морально-психологічне забезпечення повсякденної діяльності військ (сил), математичне та програмне забезпечення функціонування систем АСУ.

Перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Тарасов В.М. під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі
Перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Тарасов В.М. під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі

Перший заступник
начальника Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського
генерал-лейтенант Тарасов В.М.
під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі

Після закінчення навчання та присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускники факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України можуть проходити кадрову військову службу у Збройних Силах та інших силових структурах України (МВС, СБУ, ВВ МВС, Прикордонна служба та ін.) Під час прийому на державну службу в органи державного управління, в місцеві органи влади, на державні та приватні підприємства у претендента на посаду враховується наявність підготовки за програмою навчання офіцера запасу та військового звання.