НУОУ

Збірна команда університету виборола перше місце у Х Міжнародній спартакіаді “Офіцерські старти” Рекомендовані

У Національному імені Івана Черняховського завершено Х Міжнародну спартакіаду “Офіцерські старти”.

З кожним роком змагання стають все масштабнішими, додаються нові види спорту та відправляють заявки на участь нові команди. Так, вперше до заходу долучилася команда збройних сил Канади. Вже традиційно участь брали збірні команди збройних сил Латвії, Литви, Польщі та Сполучених Штатів Америки.

Від України були представлені для участі збірні команди Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України, Сил спеціальних операцій та збірна команда НУОУ.

‒ Три, надзвичайно насичених, надзвичайно спортивних за своїм азартом, днів Х Міжнародної спартакіади позаду. Всі команди-учасники показали високі результати та справжню жагу до перемоги. Це урочисте закриття є свідченням того, що головним результатом змагань стала дружба і військове братерство, ‒ підсумував заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев.

Також він наголосив, що важливим аспектом цих змагань стала підтримка українських моряків, яких незаконно захопили 25 листопада 2018 року війська Російської Федерації, та підполковника Андрія Яцуна, старшого викладача кафедри фізичного виховання Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, який неодноразово брав участь у змаганнях «Офіцерські старти», але у якого діагностували рак легенів.

Цього року військовики виборювали першість у змаганнях: з футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби з ПМ, плавання,шахів та, у нововведеному, бадмінтоні.

Під час спортивних баталій учасники продемонстрували жагу до перемоги та високу професійну майстерність. Приємно, що на усіх без виключення спортивних майданчиках панувала дружня атмосфера, а учасники, які були суперниками у турнірах, стали добрими друзями та товаришами. Спорт й цього разу об’єднав усіх його шанувальників, незалежно від віку та національності.

‒ Хотілося б подякувати організаторам, які вже кілька років поспіль роблять цю спартакіаду міжнародною. Дуже важливо, коли в такі тяжкі часи нас підтримують інші країни, які мають з нами тільки дружні стосунки, − зазначив Уповноважений Президента України з питань реабілітації військовослужбовців, Голова Національної ради спортивної реабілітації захисників України Вадим Свириденко.

Учасників та переможців у кожному виді змагань було нагороджено пам’ятними призами, грамотами та кубками.

За підсумками турніру третє загальнокомандне місце у Х Міжнародній спартакіаді “Офіцерські старти” виборола збірна команда Національної академії Служби безпеки України. Друге загальнокомандне місце посіла збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України.

Переможцем змагань, вже вкотре, стала збірна господарів Спартакіади ‒ команда Національного університету оборони України. Начальник управління фізичної культури і спорту оборонного відомства полковник Юрій Фіногенов вручив капітану збірної команди НУОУ Кубок Міністра оборони України.

Організатори спартакіади кажуть, що не збираються зупинятися на досягнутому. У перспективі, розширення матеріально-технічної бази, яке надасть можливості долучати нових учасників та включати нові види спорту.