НУОУ

Завершились курси з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України Рекомендовані

У період з 26 вересня по 09 жовтня 2018 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України здійснено підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які відповідають за впровадження технологій дистанційного навчання у своїх навчальних закладах.

Це вже другі курси, які проводяться за змішаною формою навчання. На першому етапі усі слухачі курсів проходили навчання дистанційно. На другому етапі частина слухачів проходила навчання у науковому центрі дистанційного навчання університету, решта – дистанційно. Слухачі на практиці мали змогу розробити власний курс дистанційного навчання, який буде використовуватися під час організації освітнього процесу у військових навчальних закладах.

Головними завданнями курсів було сформувати у слухачів уміння і навички щодо використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі, створення дистанційних навчальних курсів за допомогою існуючого програмного забезпечення, управління процесом навчання та здійснення контролю якості освітнього процесу під час проведення дистанційного курсу з використанням можливостей платформ дистанційного навчання.

Слухачів із завершенням навчання привітали представники керівного складу університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації і наукового центру дистанційного навчання, а також науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах. Випускники курсів отримали відповідні свідоцтва про закінчення підготовки.