НУОУ

Завершено КШН за стандартами НАТО за участю слухачів інституту авіації та протиповітряної оборони

Важливим етапом командно-штабного навчання був етап розіграшу бойових дій, який було проведено 22 листопада на базі 41 навчально-тренувального центру Повітряних Сил ЗС України.

Використовуючи навчально-матеріальну базу 41 НТЦ ПС ЗС України, слухачі інституту авіації та протиповітряної оборони і гуманітарного інституту здійснили імітаційне моделювання раніше запланованих в стінах університету бойових завдань та перевірили на адекватність правильність прийнятих рішень.

Слухачі мали можливість порівняти проведені оперативні розрахунки з отриманими результатами моделювання за напрямками діяльності.

Необхідно відмітити, що виїзд в 41 НТЦ ПС ЗС України є одним з етапів підготовки до практичної частини випускних іспитів, яка включає елемент управління підпорядкованими військовими частинами (підрозділами).

Начальниками кафедр під керівництвом начальника інституту авіації та протиповітряної оборони полковника Віталія Тюріна по закінченню КШН було проведено частковий розбір та підведені попередні підсумки навчання. Начальник інституту зазначив, що на сьогоднішній день, коли агресор продовжує чинити протиправні дії на сході України, дуже важливо, що командно-штабне навчання проведено за процедурами НАТО, слухачі мали можливість порівняти алгоритми прийняття рішень за існуючими процедурами у ЗС України та стандартами Північно-Атлантичного Альянсу. Закріплення отриманих знань дозволило слухачам і науково-педагогічним працівникам інституту авіації та протиповітряної оборони і гуманітарного інституту засвоїти нові знання і уміння, які необхідні у подальшому для захисту Збройних Сил України.