НУОУ

Заступники начальника університету взяли участь у робочій зустрічі з іноземним радником з питань оборони Ліндою Сміт (Велика Британія) Рекомендовані

20 листопада у Києві під керівництвом першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака відбулася робоча зустріч з іноземним радником з питань оборони Ліндою Сміт (Велика Британія) з обговорення проблем оборонної реформи.

В заході взяли участь іноземний радник з питань оборони Лінда Сміт, помічник іноземного радника Робін Сіворд. У складі делегації Міністерства оборони України були присутні керівники Департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України Олег Меліхов, Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковник юстиції Вадим Приймак, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан та заступник начальника університету полковник Валерій Доброгурський.

Предметом обговорення стала низка ключових заходів оборонної реформи, які реалізуються в Міноборони, а також реформи у сфері антикорупційної діяльності оборонного відомства та розбудови доброчесності.

Крім того, під час зустрічі обговорювалися спільні можливості оборонних відомств України й Великої Британії щодо перспектив розвитку системи підготовки персоналу Збройних Сил у сфері запобігання і виявлення корупції.

В ході зустрічі перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак наголосив на актуальності зазначених питань, необхідності удосконалення та розбудови доброчесності, впровадження системи дистанційного навчання у вищих військових навчальних закладах, щиро подякував оборонному відомству Великої Британії за спільну конструктивну роботу протягом останніх років, а також всебічне сприяння у фінансовій, навчально-методичній та консультативній підтримці антикорупційних курсів.

За підсумками зустрічі було визначено подальші напрями співробітництва в оборонній сфері, зокрема, з питань науково-освітньої діяльності та протидії корупції.

Джерело: http://www.mil.gov.ua