НУОУ

Випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань управління проектами у сфері інформатизації центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

30 листопада 2018 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань управління проектами у сфері інформатизації.

Підвищення кваліфікації здійснювалося в період з 19 по 30 листопада 2018 року з метою вивчення основ управління проектами у сфері інформатизації, оновлення та поглиблення знань у сфері застосування сучасних інформаційних технологій у роботі органів військового управління.

На Вищі академічні курси були залучені представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Управління інформаційних технологій, Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України та Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України.

Вручення свідоцтв відбулося в урочистій обстановці за участю керівного складу центру, профільної кафедри і науково-педагогічних працівників, які викладали на курсах.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівний складу університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах та начальник відділу управління проектами Управління інформаційних технологій полковник Миронюк А.Б. – представник замовника на підвищення кваліфікації.

У своїй промові перед випускниками начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Лісун О.Я. виразив сподівання на те, що отримані під час навчання у центрі знання будуть успішно втілені випускниками у повсякденне життя та використані ними під час виконання службових обов’язків.