НУОУ

Випуск слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів, які проходили навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

На курсах іноземних мов підвищували кваліфікацію у період з 05 вересня по 27 грудня 2018 року 56 військовослужбовців з різних Видів Збройних Сил України та органів військових управлінь, крім того вперше у зазначеній підготовці брали участь чотири представники військової прокуратури.

Військовослужбовці які пройшли зазначені курси в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання у провідні ВНЗ європейських країн та США, а також яким знання англійської мови необхідне для виконання службових обов’язків за посадами.

По закінченню курсів іноземних мов всі слухачі курсів пройшли оцінювання рівня володіння іноземною мовою під час випускного тестування за стандартизованими мовленнєвими рівнями відповідно до стандарту НАТО STANAG 6001, а також додатково пройшли оцінювання, з використанням кваліфікаційного тесту ALCPT.

27 грудня 2018 року відбувся урочистий випуск слухачів курсів іноземних мов з врученням свідоцтв про визначення рівня володіння іноземною мовою.

На урочистостях з нагоди випуску слухачів були присутні керівний склад університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру іноземних мов. Привітав випускників з успішним закінченням курсів перший заступник начальника університету генерал - лейтенант Тарасов Віктор Миколайович, який у своїй промові висловив сподівання, що “.. отримані знання та навички будуть ефективно застосовані офіцерами у виконанні своїх посадових обов’язків”, а також подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання.