НУОУ

Візит до Національної академії оборони Латвії Рекомендовані

У період з 10 по 12 грудня поточного року делегація Міністерства оборони України, до складу якої увійшли представники університету відвідала з робочим візитом Латвійську республіку.

Під час візиту делегація провела низку робочих зустрічей в Об’єднаному штабі Збройних Сил Латвії, Національній академії оборони Латвії, Школі підготовки сержантського складу, в ході яких ознайомилась з поточним станом Латвійського війська, організацією підготовки військових фахівців та підходами до проведення наукових досліджень з питань національної безпеки та оборони.

Члени делегації обговорили важливі безпекові питання з заступником начальника Об’єднаного штабу бригадним генералом Georgs KERLINS та начальником штабу Національної гвардії полковником Eglis Lescinskis.

Особлива увага була прикута до вивчення особливостей підготовки військових фахівців та організації наукових досліджень в Національній академії оборони Латвії, з якими представників України ознайомив комендант академії – начальник TRADOC полковник Valts Abolins.

Представники української делегації ознайомились з матеріально-технічною базою академії, її структурою, завданнями.

Під час роботи в академії сторонами було обговорено перспективи подальшої співпраці в питаннях розроблення програм лідерських курсів, проведення спільних освітніх та наукових заходів.