НУОУ

В університеті вшанували подвиг переможців нацизму та пам’ять жертв Другої світової війни Рекомендовані

Керівництво Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно із Солом’янською районною у м. Києві державною адміністрацією організувало та провело заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва.

Напередодні важливих історичних дат вшанували пам’ять воїнів, які виборювали свободу для нашої держави. У заході взяли участь представники університету, народний депутат України Дмитро Андрієвський, заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп, голова Солом’янського району Максим Шкуро, депутати Київради, члени Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації, представники ветеранських і громадських організацій, спілки ветеранів АТО Солом’янського району, мешканці району, учнівська та студентська молодь.

З вітальним словом виступив голова Ради ветеранів Солом’янського району, генерал-лейтенант запасу Борис Парафейніков.

Присутні поклали квіти до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам, пам’ятних знаків та меморіальних дошок, що увічнюють пам’ять про події Другої світової війни.

Салютна група університету здійснила залпи зі стрілецької зброї – як згадка про водночас біль і радість тих далеких днів.

На завершення урочистостей офіцери університету пройшли урочистою ходою.