НУОУ

В рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) розпочато семінар за участю іноземних фахівців з логістики

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у період з 14 по 18 січня в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) розпочато семінар, метою якого є проведення другого етапу розробки навчальної програми з логістики відповідно до стандартів Альянсу.

У заході беруть участь заступник директора Центру об’єднаної та стратегічної логістики Національного університету оборони США полковник (у відставці) Джон Топік, радник з питань логістики при Міністерстві оборони України полковник (у відставці) Девід Коледа (США), радники з питань логістики при Офісі зв’язку НАТО в Україні полковник ЗС Чехії Ян Гусак та полковник Збігнєв Ленарчик, радники з логістичних питань доктрини та військової освіти (DEAG) Крістофер Папарон та майор Джон Рос.

Від Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в семінарі беруть участь начальник інституту оперативного забезпечення та логістики та науково-педагогічний склад кафедр тилового та технічного забезпечення інституту. До заходу також долучилися викладачі факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) та представники Головного управління логістики Збройних Сил України.

‒ Про важливість проведення зустрічі говорить той факт, що вона відбувається у важливий момент для Збройних Сил України, оскільки ми знаходимося на етапі оборонної реформи, як в системі військової освіти так і в системі забезпечення військ (сил) Збройних Сил України, ‒ наголосив, відкриваючи семінар, заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

Він також висловив сподівання, що ті завдання, амбітні завдання, які стоять перед університетом, завдяки сприянню іноземним, зокрема американським партнерам, будуть виконані:

‒ Я впевнений, що головною запорукою цього є наше партнерство, наші продуктивні стосунки. Протягом останнього року намітилася досить серйозна співпраця університету з представниками із США. Також вже півроку в нас працює американський радник. Ця співпраця дуже корисна та важлива для нас, особливо в таких специфічних питаннях, як логістичне забезпечення. Я впевнений, що наш захід буде носити продуктивний характер.

Першого дня семінару учасники наголосили на важливості трансформації та внесення змін до навчальних програм в системі підготовки фахівців з логістики для Збройних Сил України та окреслили питання, які стануть основними в роботі семінару.