НУОУ

Університет відвідали стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України Рекомендовані

Сьогодні, 30 січня, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідали стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Іноземні експерти, які надають дорадчу допомогу в процесі реформування оборонного відомства, зустрілися із керівництвом провідного вищого військового закладу держави.

Поважні гості ознайомилися із пріоритетними питаннями удосконалення освітнього процесу в НУОУ в контексті оборонної реформи в Україні на сучасному етапі розвитку та на перспективу.

Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан поінформував стратегічних радників про інновації, які вже реалізовані в освітній діяльності НУОУ із впровадженням кращого досвіду партнерських навчальних закладів країн-членів НАТО, з якими університет має тісні партнерські стосунки, зокрема Балтійського оборонного коледжу, Військових академій Литви та Латвії.

У свою чергу стратегічний радник високого рівня від США Кіт Дейтон наголосив, що питання удосконалення військової освіти знаходиться в фокусі уваги стратегічних радників в Україні, а їх візит до університету підкреслює центральну роль, яку він відіграє у процесі оборонної реформи в державі. Крім цього, стратегічний радник від Великої Британії Нік Паркер, який вже має кількарічний досвід співпраці із НУОУ, зазначив, що вражений тими кардинальними змінами, які відбулися за останній час у напрямку вдосконалення освітнього процесу в університеті, зокрема, в рамках Програми НАТО DEEP.

В ході зустрічі сторони також обговорили напрямки майбутнього співробітництва, зокрема, більш детальне ознайомлення стратегічних радників із організацією освітньої діяльності в університеті, системою підготовки цивільного персоналу для сектору безпеки та оборони, а також узгодили варіанти подальших зустрічей.