НУОУ

Факультативний курс “Виховання доброчесності та запобігання корупції” для слухачів оперативно-тактичного рівня першого курсу заочної форми навчання університету

1 та 2 листопада фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони для слухачів першого курсу оперативно-тактичного рівня заочної форми навчання університету було проведено факультативний курс “Виховання доброчесності та запобігання корупції”.

У перший день полковником юстиції Володимиром Бевзом та кандидатом економічних наук, доцентом Оксаною Куриліною визначено та обговорено ключові проблеми, які існують нині в суспільстві щодо болючого питання корупції. Слухачі мали змогу ознайомитись з поняттям корупції та доброчесності, отримати уявлення про міжнародні стандарти у сфері запобігання та протидії корупції.

Другий день складався, переважно, з розгляду практичних питань щодо застосування законодавства у сфері протидії корупційним проявам, а також запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, особливостей застосування превентивних заходів в умовах Збройних Сил .

За відгуками слухачів, факультативний курс проведено на високому педагогічному рівні. Під час обговорення проблемних питань, щодо застосування законодавства у сфері протидії корупційним проявам, слухачі зосередили свою увагу на збільшенні практичної частини підготовки для набуттям навиків застосування норм антикорупційного законодавства за напрямами службової діяльності.