НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 27-ою річницею Збройних Сил України!

Шановні генерали, офіцери та працівники

Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Від себе особисто та від Вченої ради університету прийміть найщиріші привітання з нашим професійним святом – 27-ою річницею Збройних Сил України.
Прийняте в 1991 році керівництвом держави і Верховною Радою законодавче рішення щодо створення Збройних Сил України мало і правдиве історичне підґрунтя і продемонструвало рішучу готовність українського народу зі зброєю в руках захищати національні інтереси молодої європейської держави.
Так, дійсно наша українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та благородні приклади вірності військовій присязі.
З покоління в покоління, від прадіда до діда, від батька до сина наш український народ свято переймав їх науку перемагати, героїку їх подвигів, яскравих вчинків і славетних ратних справ.
Особливо актуального значення все це набуло протягом п’яти останніх років, років серйозних випробувань, ціна яким – незалежність та територіальна цілісність нашої держави.
Нам вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові спроможності та стримати натиск підготовленого, оснащеного сучасною технікою та зброєю, ворога.
Збройні сили України із честю витримали цей іспит та довели, що вони є надійною опорою суверенітету нашої країни, а військова служба є не просто професією, це - найвища честь і покликання.
Боєздатні Збройні Сили України - це і здобуток та заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову нашого війська.
Наша Альма-матір також є ініціатором нових якісних змін щодо забезпечення відповідності змісту та організації освітнього процесу вимогам часу з урахуванням набутого бойового досвіду на території Луганської та Донецької областей.
Щиро вдячний за нелегку щоденну ратну працю в першу чергу, нашим ветеранам військової служби, начальникам інститутів, центрів, кафедр, професорсько-викладацькому складу, науковцям, керівникам та особовому складу структурних підрозділів забезпечення навчального процесу за Ваш значний вклад в підготовку високопрофесійних офіцерських кадрів.
З гордістю відзначаю, що в нашому колективі проходять службу і навчаються більше 1000 офіцерів, які брали та беруть участь в проведенні операції Об’єднаних Сил на Сході нашої держави.
25 офіцерів, які навчалися в цих стінах, віддали своє життя чесно виконавши свій військовий обов’язок перед Батьківщиною і українським народом. Вічна їм пам'ять та наш доземний уклін.
Шановні бойові друзі!
Сьогодні дійсно можна впевнено стверджувати, що Україна має обов’язковий атрибут своєї державності – національні Збройні Сили, які спроможні виконати свій конституційний обов’язок.
Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних сил України – свята самовідданості та благородства, свята всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту нашої Батьківщини.
Дякую кожному з Вас за зразкову службу, вірність військовому та громадянському обов’язку.
З нагоди свята висловлюю впевненість, що особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і в подальшому з честю і гідністю виконуватиме поставлені керівництвом держави завдання щодо підготовки високопрофесійних військових фахівців для наших Збройних Сил.
Бажаю Вам мирного неба над головою, міцного здоров`я, добробуту, стійкості духу та нових звершень в ім`я незалежної України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!