НУОУ

Проведення воєнно-економічної гри зі слухачами оперативно-стратегічного рівня інституту державного військового управління

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у межах виконання програми з навчальної дисципліни “Актуальні проблеми управління економікою та фінансами Збройних Сил України” 18 січня 2019 року заплановано проведення воєнно-економічної гри зі слухачами оперативно-стратегічного рівня інституту державного військового управління на тему: “Формування видатків бюджету Міністерства оборони України”.

В процесі проведення воєнно-економічної гри слухачі виступатимуть у ролі керівного складу та інших посадових осіб структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Крім того, слухачі ознайомляться з порядком організації оборонного, бюджетного і фінансового планування у Міністерстві оборони України і Збройних Силах України з безпосереднім визначенням ролі керівного складу у цьому процесі.

Для практичного закріплення навчального матеріалу офіцери візьмуть участь у відпрацюванні наступних питань:

підготовка та прийняття проекту рішення Бюджетної комісії Міністерства оборони України щодо видатків бюджету Міністерства оборони України на 2019 рік;

формування бюджетних програм;

складання та аналізу бюджетного запиту;

складання зведеного кошторису та плану асигнувань Міністерства оборони України.