НУОУ

Підсумовано результати навчання зі слухачами університету Рекомендовані

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського підбито підсумки навчання слухачів І та ІІ та курсів очної форми навчання оперативно-стратегічного рівня підготовки та І курсу очної форми навчання оперативно-тактичного рівня підготовки у І півріччі 2018-2019 навчального року.

Звертаючись з цього приводу до слухачів, начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко наголосив, що за результатами аналізу якості виконання навчальних програм вже зараз має місце низка проблемних питань.

Зокрема, занепокоєння викликає успішність з навчальної дисципліни “Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка”, а також поточна успішність з окремих навчальних дисциплін циклу навчального плану, яка є невисокою.

Начальник університету визначив слухачам завдання щодо обов’язкового нарощування темпів щодо розроблення магістерських робіт (зокрема, слухачам-випускникам), адже час навчання спливає дуже швидко, а також на необхідності ліквідації академічних заборгованостей.

Крім цього, увагу офіцерів було акцентовано на збереженні життя і здоров’я, дотриманні заходів безпеки та недопущення випадків травматизму, дотриманні заходів пожежної безпеки, особливо під час свят, недопущення втрат та розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, витоку інформації з обмеженим доступом.

На завершення зібрання за традицією, яка вже 6-й рік поспіль продовжується в університеті, поздоровлення від командування навчального закладу отримали офіцери, в яких цього року в сім’ях було поповнення.

Від керівництва університету Анатолій Миколайович привітав усіх присутніх із прийдешніми Новорічними і Різдвяними святами та побажав усього найкращого, як в особистому житті, так й на освітній ниві:

‒ Нехай частіше посміхаються Ваші діти та рідні, а в серцях живе надія і віра у прекрасне майбутнє нашої Батьківщини!