НУОУ

Виступ заступника начальника університету з навчальної роботи на Міжнародній панелі з інновацій у навчальній аудиторії Рекомендовані

Продовжується участь представників університету в Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти (м. Орландо, США). Відповідно до плану конференції тривають тематичні панелі, присвячені проблематиці впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес підготовки військових фахівців.

29 листопада заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан виступив на Міжнародній панелі з питань використання інновацій у навчальному процесі.

Модератором панелі виступив голова секції технологій освіти та підготовки Об’єднаного командування з трансформацій НАТО пан Пол Туркеттл (Mr. Paul Thurkettle).

У дискусії взяли участь представники військових навчальних закладів та органів, відповідальних за підготовку офіцерського складу країн-членів НАТО: начальник командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії віце-маршал авіації С. Люк (AVMС J Luck, the Commandant, Joint Services Command and Staff Collage, Defence Academy of United Kingdom), заступник начальника управління персоналу ЗС Канади бригадний генерал Вірджинія Таттерсалл (BG Tattersall, Deputy Commander, Military Personnel Generation, Canadian Armed Forces), начальник Школи НАТО полковник Тімоті Дрейфке (Colonel Timothy Dreifke, Commandant NATO School Oberammergau, Germany, United States Air Force), представник Агенції НАТО з комунікації та інформації пан Жан-Поль Массарт (Mr. Jean-Paul Massart, Chief Education and Training Service Line, NATO Communications and Information Agency, Belgium NATO Civilian A5).

Тематика доповідей була спрямована на обмін досвідом різних країн щодо використання передових інформаційних технологій в освітньому процесі, викликів з їх впровадження та можливих шляхів їх подолання.

Доповідачі висловили спільну думку щодо ефективності новітніх технологій та відсутності альтернатив у впровадженні нових підходів до навчання та виховання офіцерів в сучасних умовах.

Після доповідей, відбулося обговорення зазначених питань із запрошеними представниками оборонного сектору країн членів НАТО та партнерів.