НУОУ

На базі університету обговорили проект розвитку системи військової освіти та підготовки військових фахівців Рекомендовані

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майора Миколи Садовського проведено робочу нараду із представниками структур, які опікуються питаннями військової освіти, підготовки кадрів для Збройних Сил та оборонного відомства, кадрових органів, замовники на підготовку військових фахівців, представники військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.
Присутнім було презентовано Календарний план проекту «Розвитку системи військової освіти та підготовки військових фахівців» на період до 2021 року. Основну увагу було приділено ключовим етапам проекту, зокрема, запровадження принципово нової програми підготовки спеціалістів для військової сфери, із врахуванням передового досвіду країн-членів НАТО. Перший етап цієї програми із початку січня поточного року вже реалізовано у Національному університеті оборони України у вигляді курсів стратегічного та оперативного лідерства. Крім цього, триває розроблення навчальної програми «Школи оборонного менеджменту» та магістерської програми «Стратегічне керівництво у секторі безпеки і оборони». Учасники заходу обмінялися поглядами на вирішення проблемних питань щодо виконання презентованого проекту розвитку системи військової освіти та визначили перспективи подальшої його реалізації.