НУОУ

Випуск слухачів Вищих академічних курсів з оперативних та адміністративних питань, питань підготовки військ (сил) та їх всебічного забезпечення центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Рекомендовані

25 жовтня 2018 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів.

Навчання на курсах здійснювалося для керівного складу органів військового управління та військових частин з оперативних та адміністративних питань, питань підготовки військ (сил) та їх всебічного забезпечення.

Підвищення кваліфікації здійснювалося з метою поглиблення знань з оперативних та адміністративних питань, питань підготовки військ (сил) та їх всебічного забезпечення, підвищення ефективності прийняття рішень при виконанні посадових обов’язків професійної діяльності.

На Вищі академічні курси були залучені заступники командувачів оперативних та повітряних командувань, заступники командирів бригад видів Збройних Сил України.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Тарасов В.М., тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника університету з навчальної роботи полковник Паламар М.І., начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Лісун О.Я. та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.

Перший заступник начальника університету зазначив, що отримані під час проведення курсів знання, вміння та навички, допоможуть випускникам у подальшому виконанні своїх посадових обов’язків.