НУОУ

Науковий семінар на тему “Підготовка фахівців фізичної підготовки і спорту для Збройних Сил України та інституцій сектору безпеки і оборони України у системі військової освіти” Рекомендовані

Відповідно до окремого доручення Державного секретаря Міністерства оборони України щодо вдосконалення організації освітнього процесу з підготовки фахівців фізичної підготовки і спорту в Збройних Силах України 30-31 жовтня 2018 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науковий семінар “Підготовка фахівців фізичної підготовки і спорту для Збройних Сил України та інституцій сектору безпеки і оборони України у системі військової освіти”.

У роботі семінару прийняли участь фахівці фізичної підготовки і спорту органів військового управління Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, вищих військових навчальних закладів.

У зверненні радника Міністра оборони України Дмитра Грищенка, до учасників семінару наголошувалось, на трансформації підготовки, формування та розвитку військових фахівців з організації фізичної підготовки і спорту у військах (силах).

Заступник начальника університету з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський, доповів “Нормативно-правові основи та порядок організації наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України”.

Під час плідних дискусій приділялась увага, представником Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Володимиром Мартинюком, концептуальним основам удосконалення освітнього процесу підготовки кадрів з урахуванням вимог Закону України “Про вищу освіту”.

Начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков, зосередив увагу на проблемних питаннях організації освітнього процесу підготовки фахівців фізичної підготовки і спорту з урахуванням досвіду бойових дій та військових конфліктів в інституті.

Найвагомішим підсумком заходу у є сформоване учасниками рішення наукового семінару.