НУОУ

Науково-публіцистичне видання "Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018"

12 лютого 2019 року наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у презентаці науково-публіцистичного видання "Білої книги спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018", яка відбулася у приміщенні "Укрінформу".

Авторським колективом науково-публіцистичного видання зібрано теми, які найбільш часто використовуються Росією в інформаційних атаках проти України, Європейського Союзу і країн НАТО.

У своєму виступі заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін пообіцяв перекласти "Білу книгу ..." англійською мовою для ознайомлення іноземних партнерів з аналізом матеріалів російських інформаційних агентств крізь призму їх участі у гібридній війні. Під час презентації один примірник було передано до бібліотеки університету.

У 2017 році в науково-дослідному центрі воєнної історії університету підготовлено "Білу книгу антирерористичної операції на Сході України 2014-2016 рр", яку презентовано у Брюсселі в штаб-квартирі Північно-Атлантичного альянсу на засіданні комісії Україна – НАТО.