НУОУ

Науково-практичний семінар “Проблемні питання впровадження у практичну діяльність керівних документів (стандартів) з підготовки і застосування сил (військ) Військово-Морських Сил Збройних Сил України та шляхи їх вирішення”

У Національному університеті оборони України у рамках наукової і науково-технічної діяльності проведено науково-практичний семінар за темою “Проблемні питання впровадження у практичну діяльність керівних документів (стандартів) з підготовки і застосування сил (військ) Військово-Морських Сил Збройних Сил України та шляхи їх вирішення”.

Метою заходу було визначення єдиних поглядів щодо впровадження у практичну діяльність керівних документів (стандартів) з підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України.

Увага була приділена питанням врахування стандартів НАТО під час опрацювання керівних документів з підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України.

До участі у семінарі були запрошені представники Командування ВМС ЗС України, Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України та Центрального науково-дослідного інституту ЗС України, а також наукові та науково-педагогічні працівники кафедри Військово-Морських Сил та інших кафедр Національного університету оборони України, слухачі університету, що навчаються за спеціалізаціями Військово-Морських Сил.

На науково-практичному семінарі визначено єдині погляди щодо впровадження у практичну діяльність керівних документів (стандартів) з підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України.

Результати роботи семінару будуть використані у Командуванні ВМС ЗС України під час опрацювання проектів доктринальних документів з питань підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України, а також їх впровадження в практичну діяльність.