НУОУ

Науково-практичний семінар “Проблемні питання підготовки і застосування сил (військ) Військово-Морських Сил Збройних Сил України у сучасних умовах та шляхи їх вирішення”

У Національному університеті оборони України у рамках наукової і науково-технічної діяльності проведено науково-практичний семінар за темою “Проблемні питання підготовки і застосування сил (військ) Військово-Морських Сил Збройних Сил України у сучасних умовах та шляхи їх вирішення”.

Метою заходу було визначення єдиних поглядів з підготовки та застосування сил (військ) ВМС ЗС України в сучасних умовах. В умовах подальшого ведення Росією агресивних дій проти України важливим завданням науково-педагогічних та наукових працівників є вироблення доцільних способів застосування сил (військ) та опрацювання відповідних стандартів.

До участі у семінарі були запрошені представники Командування ВМС ЗС України, Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України та Центрального науково-дослідного інституту ЗС України, а також наукові та науково-педагогічні працівники кафедри Військово-Морських Сил та інших кафедр Національного університету оборони України, слухачі університету, що навчаються за спеціалізаціями Військово-Морських Сил.

Увага була приділена питанням врахування стандартів НАТО під час опрацювання керівних документів з підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України.

Результати роботи семінару будуть враховані під час доопрацювання проектів доктринальних документів з питань підготовки і застосування сил (військ) ВМС ЗС України.