НУОУ

Міжнародний науковий безпековий форум Рекомендовані

У міжнародному безпековому форумі, що проходить 24-26 жовтня у Львові та має на меті визначити пріоритети безпекової політики в умовах триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України, беруть участь відомі політики, вчені, експерти. Зокрема до форуму долучились заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, Міністр закордонних справ Павло Клімкін, генерал-лейтенант Бен Ходжес (США), віце-президент дослідницького центру СЕРА пані Река Смеркені (США) та багато інших знаних фахівців з країн-членів НАТО, ЄС, а також інших держав.

Під час форуму заплановано проведення панельних дискусій з найбільш актуальних у сучасних умовах тем: міжнародна енергетична безпека в умовах агресивних дій Росії, інформаційна війна РФ та методи протидії, безпекова ситуація в Азовському морі, сучасні стратегії протидії агресивним діям в еономічній сфері у фінансовій сфері.

У ході форуму важлива увага приділена аспектам розвитку сил безпеки та оборони. До дискусії з цих питань організаторами форуму було запропоновано залучитись й представнику Національного університету оборони України, начальнику кафедри Військово-Морських Сил капітану 1 рангу Степану Яким’яку.

Особливістю цьогорічного форуму є прагматичний пошук раціональних стратегій протидії агресивним діям Росії у різних безпекових сферах, зокрема й сфері воєнної безпеки на морі.