НУОУ

Курсанти університету відвідали міжнародний турнір з кросфіту

2-3 лютого курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України відвідали третій міжнародний турнір з крос фіту «Kyiv Battle 2019».

«Kyiv Battle» ‒ перший незалежний турнір з кросфіту в Україні, що проходить за підтримки спортивного бренду Reebok. Кросфіт ‒ це система фізичних вправ і водночас вид спорту.

Для визначення рівня підготовки кросфіт-атлета оцінюється його сила, витривалість, гімнастичні навички, майстерність у важкій атлетиці, гирьовому спорті тощо.

Абсолютні переможці як серед жінок, так і серед чоловіків, окрім грошової винагороди, отримали річний контракт з титульним спонсором змагань – спортивним брендом Reebok.

На першому етапі усі бажаючі пройшли реєстрацію на офіційному сайті змагань, потім учасники виконували завдання онлайн-відбору і тільки після цього фіналісти змагалися за звання найкращого кросфітера.

Традиційно головним суддею змагань був чемпіон світу, п’ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу та сертифікований CrossFit Judge Anton Galaguz.

Курсанти познайомились з неодноразовими чемпіонами, отримали позитивні емоції та неймовірний заряд енергії.