НУОУ

В університеті вшанували військовослужбовців строкової служби Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проводжають в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби.

Строкова служба завершилася, але кожен з юнаків готовий за вимогою стати на захист своєї Батьківщини і народу. Самі військовослужбовці зізнаються, що за ці півтора роки значно подорослішали. Армія змінила їх у кращу сторону.

– Ми стали серйознішими, більш відповідальними, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Опанування знань військової науки стало для нас справжньою шко¬лою мужності і гартування сили духу. Тут ми знайшли гар¬них друзів.

Дякуємо вам, товариші офіцери, прапорщики, сержанти та солдати, за виховання, знання, які дали нам, підтримку. Ми пишаємося службою в стінах університету, – зазначив військовослужбовець строкової служби Олексій Мельник.

Службу військовослужбовці проходили у базі забезпечення навчального процесу університету. Накази командирів і начальників, службові обов’язки виконували сумлінно. Служили так, як вимагає Військова Присяга на вірність Українському народу.

– Минуло чимало часу, коли ви прийшли до нашого військового колективу. Багато вам вдалося досягнути: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Навчання та служба в стінах університету стали важливим етапом у вашому житті. Досвід, який ви здобули, знадобиться вам у подальшому житті, – зауважив заступник начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев.

Щирі слова вдячності командирам та начальникам за те, що діти повертаються додому живими і здоровими, за вагомий внесок, який внесли у виховання, дисципліну, патріотизм та любов до Батьківщини висловили батьки військовослужбовців.

Урочисті заходи для військовослужбовців провели у Національному військово-історичному музеї України. Офіційна частина заходів завершилася святковим обідом, де військовослужбовців вітали із переходом на новий ступінь їхнього дорослого життя.