НУОУ

Дітей військовослужбовців та працівників університету привітали із Новорічними та Різдвяними святами Рекомендовані

За давньою доброю традицією напередодні Новорічних та Різдвяних свят в університеті влаштовують чудове дійство для діток військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, чиї батьки, рідні та близькі служать та працюють у стінах навчального закладу. 21 грудня в університеті відбулась новорічна вистава.

Маленьких гостей радо зустрічав Дід Мороз зі своєю помічницею, Снігуронькою. Дітки розгадували загадки, співали та веселилися.

Юних гостей свята, хлопчиків та дівчаток, привітали ті, завдяки кому було організоване це урочисте дійство – начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, народний депутат України Дмитро Андрієвський, з яким наш колектив пов’язує тісна співпраця та добра дружба, та нещодавно призначений Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань. Саме Дмитро Йосипович та Ігор Миколайович надали солодкі гостинці для малюків, які кожен з них отримав від Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Малеча із задоволенням подивилась святкову новорічну виставу “Рік жовтої Свинки” у виконанні театру пісні “Світ чудес” (художній керівник ‒ член Всеукраїнської музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої категорії Вікторія Малиновська).

Наприкінці свята, подякувавши почесним гостям, начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, запросив усіх учасників дійства до новорічної ялинки для спільного фото.

Свято видалось на славу! Дітки та їх батьки залишилися дуже задоволеними. А дитячі посмішки та сяючі очі – головна нагорода організаторам!