НУОУ

Науково-практична конференція на тему: “Роль, місце та склад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в сучасних умовах ”

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 15 листопада 2018 року відбулася науково-практична конференція на тему: “Роль, місце та склад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в сучасних умовах”.

Організатори конференції: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, кафедра Високомобільних десантних військ і Сил спеціальних операцій командно-штабного інституту застосування військ (сил).

В роботі конференції взяли участь 10 науковців з 4 установ України, які досліджують питання розвитку теорії застосування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в сучасних умовах, а також слухачі інституту.

В ході конференції були обговорені теоретичні положення керівних документів щодо підготовки, форм та способів дій Десантно-штурмових військ Збройних Сил України і опрацьовані рекомендації щодо внесення змін до бойового статуту Десантно-штурмових військ.

Конференція проходила протягом одного дня.

За результатами роботи конференції підготовлений до видання збірник тез доповідей.